Čistota nás baví ! 

Interiér vozidla, zejména jeho čalounění, vyžaduje pravidelnou péči, se kterou Vám pomůžeme právě my . Pokud není o Váš automobil pravidelně postaráno kvalitním čištěním, jeho interiér stárne a rychleji se ničí. Kožené povrchy mohou blednout, praskat a vysychat. Čištěním interiéru vozidla Vám pomůže zbavit se nežádoucích skvrn, špíny, zápachu a obnoví zašlý vzhled látkového i koženého čalounění. Pečlivě vyčistíme každé místečko ve Vašem automobilu. Cleaning company DV používá speciální přípravky na ošetření koženého a látkového čalounění a renovaci plastů. Proč bych si měl/a nechat čistit auto?

Jezdíte v čistějším prostředí

- odstraněním prachu, roztočů a dalších nečistot se snižuje riziko vzniku alergií a respiračních onemocnění.

Více volného času pro Vás a Vaši rodinu

- důkladným čištěním sami strávíte spoustu času, přičemž ho můžete strávit příjemněji se svými blízkými.

Ušetříte peníze

- ceny čistících prostředků v maloobchodních sítích dalece převyšují ceny velkoobchodní. Cena za čistění také zahrnuje použití speciálních čistících přístrojů.

Krásnější vůz

- čisté a voňavé auto oceníte nejen Vy, ale kdokoli koho povezete.


Proč bych si měl/a nechat čistit sedací soupravu?

Každodenní používání sedací soupravy má za následek, že brzy přestane vypadat jako nová. Snad každá rodina s dětmi již zažila nějakou tu skvrnu od jídla, pití či od různých kreslících potřeb. Důležitou otázkou je, jak nejen tyto skvrny vyčistit. Běžně dostupnými čistícími prostředky nedosáhneme uspokojivého výsledku. Nejenom že skvrny nejsou perfektně vyčištěny, ale také nám v čalounění zůstávají různí roztoči apod. Nejlepším a nejjednodušším řešením je zvolit profesionální čištění pomocí zdravotně nezávadné chemie, které nabízí Cleaning company DV.